🏡 Vítáme vás v našem 400 let starém selském stavení v srdci malebného Mníšku v Jižních Čechách! 🌿

🛏️ V současnosti se u nás nachází čtyři útulné a prostorné apartmány s celkovou kapacitou 17 lůžek (vč. přistýlek). Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou, koupelnou a záchodem pro zajištění vašeho pohodlí a soukromí.
🔥 Pro společné večery a odpočinek během dne je pro vás připravena společenská místnost s kamny, vínem z Modrého vinařství a čepovaným pivem. Místnost byla kdysi stodolou, jež sloužila jako místo k ručnímu mlácení obilí a odstavení zemědělských strojů. Dnes si zde hosté mohou sami zatopit v historických kamnech a užít si příjemnou atmosféru a pohodu.
Apartmány v přízemí KOTVA, TERASY a VYHLÍDKA jsou bezbariérové. Apartmán PALUBA se nachází v prvním patře, jehož součástí jsou dvě ložnice a velký obývací pokoj.
🌅 Dva z našich přízemních apartmánů (TERASY, VYHLÍDKA) jsou spojené s rozlehlou kamennou terasu, která nabízí výhled do zahrady. Na terase můžete v klidu a soukromí relaxovat po náročnem dni nebo si jednoduše užít večer pod hvězdami bez světelného smogu.
🌳 Ať už přijedete s rodinou, přáteli nebo hledáte romantický útěk do přírody, naše zahrada nabízí spoustu možností pro trávení volného času. Pro děti máme připravené hřiště s pískovištěm, skluzavkou a houpačkou; dospělí si mohou vychutnat grilování na druhé terase či pečení buřtů na velkém ohništi.
🚗V rámci zahrady se nachází malé parkoviště. Váš vůz tak bude během vašeho pobytu chráněný a snadno dostupný.
🚲 Pro cyklisty a milovníky aktivního odpočinku máme k dispozici stojany na kola umístěné uvnitř objektu.
☀️ Zažijte autentický kousek jihočeského venkova.
Těšíme se na vaši návštěvu! 

NAŠE APARTMÁNY

Více obrázků naleznete v galerii